کاشی سه بعدی ماهی باعث وسواسیت زنی در یزد شد

همان طور که می دانید کاشی سه بعدی ماهی در اصل قطعاتی از سرامیک، پلاستیک یا شیشه هستند که چاپ سه‌بعدی روی آن‌ها قرار گرفته است. کاشی های سه بعدی سرامیکی یک ماده پایانی بسیار جذاب از نسل جدید هستند.

می توان از آن برای روکش دیوار یا به عنوان پوشش کف استفاده کرد و در همه جا شیک، مد روز و نفیس به نظر می رسد. بر خلاف کاشی های معمولی با ضخامت 6.8 میلی متر، ضخامت کاشی های سه بعدی می تواند تا دو سانتی متر باشد.

کاشی های سه بعدی یک راه حل منحصر به فرد برای دکوراسیون داخلی هستند زیرا این قطعات می توانند به صورت نوری مرزهای اتاق را گسترش دهند و توهم فضایی موازی را ایجاد کنند.

ویژگی بارز این کاشی این است که چاپ اعمال شده می تواند در زوایای دید مختلف تغییر کند و جلوه حرکت و پویایی ایجاد کند. به نظر می رسد تصویر زنده می شود.

اثر سه بعدی به لطف ترکیب منحصر به فرد کاشی و فیلم کربن به دست می آید. این پوشش با استفاده از فناوری میکرو لنز روی کاشی ها اعمال می شود. کاشیساختار پوشش ابعادی با اعمال لایه های پلی کربنات متشکل از پایین ترین پایه، یک لایه ضربه گیر و یک لایه بازتابنده که در آن تصویر مورد نظر اعمال می شود، ایجاد می شود.

آشپزخانه نقطه کانونی هر خانه ای است، جایی است که بهترین افراد دور هم جمع می شوند و ایده ها، رویاها و خاطرات خود را در حالی که می خورند یا چیزی خوشمزه می نوشند به اشتراک می گذارند.

اگر می خواهید در آشپزخانه خود بیانیه ای داشته باشید، کاشی های سه بعدی راهی برای رفتن هستند. کاشی‌های سه‌بعدی چه برای یک دیوار پشتی و چه برای یک دیوار برجسته، ظاهری چشمگیر به کل منطقه می‌دهند.

کاشی‌های سه بعدی می‌توانند محیطی پر زرق و برق را در حمام، دوش یا حمام ایجاد کنند. این ماده تکمیلی به شما این امکان را می دهد که به طور موثر عمق، شخصیت و ابعاد را به فضا بیاورید و آن را هماهنگ و متمایز نشان دهید.

کاشی‌هایی با نمای سه‌بعدی نیز در حمام‌های دارای کابین دوش، هنگامی که می‌خواهید تمایز دوست‌داشتنی بین کابین دوش و فضای روشویی ایجاد کنید، ترفند فوق‌العاده‌ای را انجام می‌دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.