نبات چوبی و نابودی میکروب های گوارشی

نبات چوبی نوعی نبات قندی است که معمولاً از آب نبات سختی تشکیل شده است که روی چوب نصب می شود و برای مکیدن یا لیسیدن در نظر گرفته می شود.

اصطلاحات غیررسمی متفاوتی در مکان های مختلف استفاده می شود، از جمله نبات چوبی، مکنده، چسبناک پاپ و غیره.

نبات چوبی در رنگ ها و طعم های مختلف به ویژه طعم های میوه ای موجود است و توسط شرکت های متعددی تولید می کنند، این نبات چوبی اکنون ده ها طعم و اشکال مختلف دارد.

آن‌ها از نمونه‌های کوچکی که صدها نفر می‌توانند آن‌ها را بخرند و اغلب به‌طور رایگان در بانک‌ها، آرایشگاه‌ها و مکان‌های دیگر به دست می‌آیند تا نمونه‌های بسیار بزرگی که از نبات چوبی که به شکل دایره‌ای پیچ خورده‌اند، هستند.

بیشتر آب نبات چوبی ها در دمای اتاق خورده می شوند، اما «آب نبات چوبی یخی»، «آب نبات چوبی یخی» یا «آب نبات چوبی» آب نبات چوبی منجمد شده بر پایه آب هستند.

نبات چوبی

شیرینی‌های مشابه روی چوب بستنی، اغلب با پوشش طعم‌دار، معمولاً با این نام خوانده نمی‌شوند.

برخی از آبنبات چوبی حاوی مواد پرکننده مانند آدامس حبابی یا آب نبات نرم هستند و برخی از آب نبات چوبی های جدید اقلام غیرمعمول تری دارند، مانند لارو کرم آرد، در آب نبات جاسازی شده است.

سایر آبنبات چوبی های جدید دارای مراکز غیرخوراکی مانند چراغ چشمک زن هستند که در داخل آب نبات تعبیه شده است همچنین روندی از آب نبات چوبی با چوب های متصل به یک دستگاه موتوردار وجود دارد که باعث می شود کل آب نبات چوبی در دهان فرد بچرخد.

در کشورهای شمال اروپا، آلمان و هلند، برخی از آبنبات چوبی با سالمیاک طعم دار می شوند.

استفاده دارویی
از آبنبات چوبی می توان برای حمل دارو استفاده کرد.

برخی از آب نبات چوبی برای استفاده به عنوان کمک رژیم غذایی به بازار عرضه شده اند، اگرچه اثربخشی آنها آزمایش نشده است و موارد حکایتی کاهش وزن ممکن است به دلیل قدرت پیشنهاد باشد.

آب نبات چوبی طعم دار حاوی دارو برای دادن دارو به کودکان بدون سر و صدا در نظر گرفته شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.