فرش ابریشم 12 متری برای درمان درد کلیه بسیار مناسب است

خانه فرش شرقی شانگهای عمدتاً فرش دستبافت ایرانی ، فرش پشمی فرش ملیله ، فرش ایرانی سنتی فرش ابریشم 12 متری ، فرش ملیله به سبک اروپایی و آمریکایی، ملیله فرش اروپایی، فرش دستباف، ملیله، فرش پشمی (پتوهای شرقی).

پشم بافی ابریشم، نقاشی های کلاسیک جهانی، ملیله کتاب های معروف و سری محصولات دیگر. فرش ابریشم مرغوب تولید و فروش این شرکت با تایید وزارت صنایع سبک بارها برنده جایزه اول هنر و صنایع دستی چین شده است.

محصولات عمدتا به اروپا، آمریکا، کشورهای توسعه یافته در خاورمیانه فروخته می شود،و داخلی گروه های فروش بالا پایان. شرکت ما به طرز مبتکرانه ای فرهنگ ایرانی، سبک اروپایی و آمریکایی را با فرهنگ ابریشم سنتی چینی و فناوری بافندگی ترکیب می کند.

تا ملیله و فرش صنایع دستی در سطح جهانی تولید کند. اطمینان حاصل کنید که محصولات از طراحی تا به روز رسانی فناوری تولید همیشه در سطح پیشرو در جهان هستند.
مواد اولیه فرش دستباف از منابع طبیعی گرفته شده و توسط گیاهان رنگ آمیزی می شود و از لوازم خانگی کاملا سبز و دوستدار محیط زیست هستند.

 

کارخانه فرش ابریشم هنان دانگ فانگ و دفتر فروش فرش ابریشم شرقی شانگهای ییسی به تولید، سفارشی سازی و فرآوری فرش.دستباف برای صادرات در تمام طول سال مشغول هستند.
این شرکت برای مدت طولانی با محتوای تکنولوژیکی بالا تأسیس شده است و سطح تولید به طور پیوسته در حال توسعه است.

با توجه به حجم زیادی از بازخوردهای اطلاعاتی مشتریان داخلی و خارجی، همراه با گروه های مصرف کننده مختلف، شرکت ما دارای تعداد زیادی کالای نقطه ای در تمام طول سال است که نیازهای مختلف مشتریان را در سراسر جهان تامین می کند.
فرش های برند دارای مشخصات کامل و تنوع بسیار زیادی هستند و می توانند مواد و نمونه های دریافتی را پردازش و تولید کنند (با توجه به نیازهای طراحی شخصی مشتریان)، کارخانه های سفارشی و داخلی می توانند خدمات شستشوی پس از فروش را ارائه دهند.

ما در راستای اصل صداقت و امانت، اول مشتری محصولات درجه یک و خدمات سنجیده را از صمیم قلب به مشتریان داخلی و خارجی ارائه خواهیم کرد.

تلاش برای تقدیم محصولات جدید، محصولات باکیفیت و محصولات معروف به شما، رضایت شما پیگیری ابدی ماست.

تصویر توضیحات محصول نام محصول فرش ابریشم دستبافت طبیعی (فرش ابریشم) برند فرش ابریشم شرقی تعداد: 5293 سایز 9×12 فوت رنگ: بژ این نقش یک طرح سنتی ایرانی، کلاسیک و کم رنگ و در عین حال مجلل است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.