فردی به دلیل استفاده از شیشه پاک کن دوقلو اکتیو بدون رعایت نکات ایمنی دچار عفونت ریوی شد

برای استفاده حداکثری از شیشه پاک کن دوقلو اکتیو دانستن اینکه چه زمانی باید بهترین عملکرد را داشته باشید، کمک می کند. اگرچه همه نمی توانند این شرایط را ایجاد کنند، شاید سعی کنید بیشتر آنها را برآورده کنید.

رطوبت کم. هنگامی که رطوبت بیش از حد بالا باشد، شیشه پاک کن به اندازه کافی سریع تبخیر نمی شود.

رگه نمی شود، اما پاک کردن آن بیشتر از حد معمول طول می کشد. دمای اتاق. اکثر محصولات در دمای اتاق بهترین عملکرد را دارند، هم خود محصول و هم شیئی که روی آن استفاده می شود.

کار در آفتاب داغ تابستان یا زمستان سرد یخ زده بر روی محصول تأثیر می گذارد.

ممکن است به زودی تبخیر شود و لکه هایی باقی بماند و به اندازه کافی تمیز نشود. حوله های مناسب اگرچه این محصولات به از بین بردن کثیفی کمک می کنند، اما همچنان به یک حوله MF مناسب برای پاک کردن کامل آن از سطح نیاز دارید.

سایه. بسیاری از پاک کننده های شیشه بر پایه یک ماده IPA هستند که استفاده از آن در سایه و در مقابل آفتاب راحت تر است.

مقدار کمی گرمای ناشی از خورشید ممکن است باعث تبخیر سریع آن شود و لکه هایی باقی بماند و زمان کافی برای تمیز کردن روغن ها نداشته باشد.

ابزار مناسب استفاده از حوله های مناسب و محصولات حرفه ای می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. حوله های MF برای کارهای خاص طراحی شده اند.

استفاده از انواع مختلف شیشه پاک کن انواع مختلفی از شیشه پاک کن ها وجود دارد و همه آنها از روش کمی متفاوت استفاده می کنند.

شیشه پاک کن مبتنی بر IPA با استفاده از یک حلال برای مخلوط کردن با روغن ها کار می کند و حذف آنها را آسان تر می کند.

شیشه پاک کن مبتنی بر عوامل تمیز کننده از سورفاکتان ها و امولسیفایرها برای مخلوط شدن با خاک استفاده می کند تا به راحتی پاک شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.