عاقبت مامور پستی که چسب پاکت پستی را باز می کرد

انواع پاکت ها

پاکت پستی های پنجره: یک فیلم پلاستیکی در گوشه پایین سمت چپ تعبیه شده است که به شما امکان می دهد آدرس گیرنده ای را که نامه به او ارسال شده است را ببینید.
پاکت پستی بدون پنجره: در این صورت باید آدرس گیرنده را بنویسید.

پاکت پستی ساده فلپ مستقیم: فلپ طول پاکت را در یک خط مستقیم قرار می دهد و هرگز از وسط پاکت خارج نمی شود و در این روش می توانیم گزینه های مختلفی را پیدا کنیم، مانند:
پاکت پستی برگشت آلمانی: فلپ بسته شدن آن دارای سوراخی در حد ناحیه لثه است و قسمت جداشدنی فلپ را می توان به عنوان کوپن یا کوپن پاسخ استفاده کرد.
پاکت پستی دم بانگ: با یک درب پایین دراز و تا شده در جهت درب بسته شدن برای استفاده به عنوان کوپن یا کوپن سفارش در یک پیشنهاد تبلیغاتی.

پاکت پستی سادهدرباره دم بانگ
پاکت پستی با فلپ پیک: فلپ مثلثی شکل است و بیشتر از وسط پاکت است. مانند مورد قبلی، روش های مختلفی وجود دارد مانند:
پاکت پستی آمریکایی: علاوه بر دریچه بسته شدن، دارای فلپ پایینی با زاویه 90 درصد می باشد.
پاکت پستی الماسی: پاکت با فلپ اوج است که از فرمت الماسی شکل حاصل می شود.
روی لوزی
پاکت پستی های باز شدن آسان: که به آن Open Plus نیز می گویند، دارای یک خط بالا رفتن در لبه پایینی است که به سادگی با کشیدن آن امکان باز شدن پاکت پستی را فراهم می کند.
در کنار این نوع شناسی استاندارد، انواع دیگری از پاکت پستی ها را نیز برای مصارف مختلف مانند پاکت پستی مانیل پیدا می کنیم که عمدتاً برای ارسال مجلات، کاتالوگ ها و غیره استفاده می شود.

آنها را می توان به صورت عمودی یا افقی ساخت و ما همچنین پاکت پستی ها و پاکت‌های مکاتبات داخلی را که در همان شرکت ارسال می‌شوند، با هزینه پست پیدا می‌کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.