سیستم آبیاری تحت فشار مدرن که موسیقی پخش می کند

سیستم های آبیاری چگونه کار می کنند؟

آب برای رشد گیاهان بسیار مهم است و حتی اگر در منطقه ای زندگی می کنید که میزان بارندگی قابل توجهی دارد، احتمالاً گاهی اوقات نیاز به آبیاری محصولات خود دارید و این می تواند به دلیل خشکی فصلی یا خشکسالی های چند ساله باشد.

برای چند گیاه گلدانی یا حتی یک باغچه کوچک، می توان گیاهان خود را با شلنگ باغچه یا آبخوری آبیاری کرد و برای مناطق بزرگتر، مانند یک چمن، مزرعه، یا باغ سبزی یا گل، آبیاری یک پاسخ معقول است.

یک سیستم آبیاری تحت فشار مدرن خوب علاوه بر صرفه جویی در زمان ایستادن در بیرون با یک قوطی آبیاری یا شلنگ، می تواند در هزینه شما صرفه جویی کرده و برای محیط زیست مفید باشد.

می تواند مصرف آب شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و سیستم آبیاری مناسب به گیاهان دقیقاً در زمان و مکان نیاز به آب می دهد.

اگر از نحوه عملکرد سیستم های آبیاری سوال کرده اید، DripWorks این پرایمر را برای انواع مختلف سیستم های آبیاری به شما پیشنهاد می کند.

سیستم آبیاری تحت فشار مدرن

انواع سیستم های آبیاری

سه نوع اصلی آبیاری برای رشد محبوب هستند و سیل از زمان مصر باستان، جایی که رودخانه نیل به سمت مزارع سیل منحرف می شد، مورد استفاده قرار می گرفت.

گرانش معمولاً برای حرکت آب بر روی زمین استفاده می شود و امروزه روش غرقابی برای شالیزارهای برنج رایج است.

آبیاری سربار یک نوع آبیاری بسیار محبوب است و این نوع آبیاری را در همه چیز از چمن های مسکونی گرفته تا مزارع بزرگ مشاهده خواهید کرد.

انواع آبیاری سربار از آبپاش ها برای چمن های کوچک و تفنگ های آبی باغی و بوم های متحرک برای عملیات های کشاورزی بزرگ می باشد.

آبیاری قطره ای، که گاهی به آن آبیاری قطره ای نیز می گویند، در حال افزایش است.

این نوع سیستم از فشار کم آب و قطره چکان برای انتقال مقادیر کمی آب استفاده می کند.

از آنجایی که آبیاری قطره ای آب را به آرامی و دقیق تحویل می دهد، می تواند مصرف آب را به شدت کاهش دهد، جذب آب و مواد مغذی را افزایش داده و رشد علف های هرز را کاهش دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.