سنگ عقیق قرمز علت قتل خانوادگی در اصفهان

عقیق یک سنگ قیمتی منحصر به فرد است که دارای تعدادی خواص مفید است – روابط را بهبود می بخشد، پیوندها را تقویت می کند، به کاهش استرس کمک می کند و بدن را تقویت می کند.

علاوه بر این، زیبا، رنگارنگ و علاوه بر آن به راحتی در دسترس و ارزان است، زیرا تقریباً در سراسر جهان استخراج می شود.

انرژی خوب این سنگ به شما این امکان را می دهد که زندگی خود را متعادل کنید و مشکلات خود را به وضوح ارزیابی کنید و چه کسی به عقیق بیشتر نیاز دارد؟

عقیق به دلیل خاصیت آرام بخش و متعادل کننده اش معروف است.

سنگ عقیق قرمز از انواع نیمه شفاف کوارتز است و زمانی که رنگ و کیفیت مناسب و دلخواه داشته باشد به عنوان یک سنگ نیمه قیمتی نیز مورد توجه و استفاده قرار می گیرد.

عقیق از رسوب سیلیس از آب های زیرزمینی در حفره های سنگ های (آذرین) تشکیل می شود.

سنگ عقیق قرمز

سیلیس به طور مشخص در اطراف دیواره‌های حفره یا در لایه‌های افقی که از پایین حفره سنگ تشکیل می‌شوند رسوب می‌کند و الگوهای نواری و زیبایی را تشکیل می‌دهد و جالب اینجاست که برخی از این حفره های سنگی نیز با کریستال ها پوشیده شده اند (از نظر فنی به آنها ژئود می گویند).
عقیق چه شکلی است؟
می توان گفت که هیچ دو عقیق یکسان نیستند و این سنگ در طیف گسترده ای از رنگ ها وجود دارد – عقیق می تواند قهوه ای، سفید، قرمز، خاکستری، صورتی، سیاه و زرد باشد.

در مورد این سنگ ها، رنگ ها ناشی از ناخالصی های طبیعی هستند و به صورت نوارهای متناوب و منحصر به فرد در عقیق قرار گرفته اند و همه چیز به ترکیب آب زیرزمینی که به داخل حفره سنگ نفوذ می کند بستگی دارد.

این نقوش تصادفی و رنگارنگ ایجاد شده توسط طبیعت، عقیق را به یکی از محبوب ترین سنگ های قیمتی تبدیل کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.