دفتر یونیکورن فرزندی را از پدرش جدا کرده است

رنگی را که می خواهید روی دفتر یونیکورن خود قرار دهید انتخاب کنید. ما از یک کاغذ زرق و برق چسبی استفاده کردیم که در فروشگاه دلار پیدا کردم و پوشاندن دفترچه هایمان را بسیار آسان کرد (و بسیار ارزان)

اگر کاغذ زرق و برق چسبی پیدا نکردید، از مقوای زرق و برق و چسب قوی استفاده کنید. شما همچنین می توانید از کاغذ مقوای رنگی معمولی برای ظاهری کاملا متفاوت استفاده کنید.

دفترچه یادداشت خود را اندازه بگیرید، برش دهید و با کاغذ براق خود بپوشانید. با نوت بوک بزرگتر، فقط قسمت جلویی را پوشاندیم. با نوت بوک کوچکتر، توانستم کاغذم را دور آن بپیچم و جلو و پشت را بپوشانم.

از الگوها برای ردیابی و برش شاخ تک شاخ خود به رنگ طلایی و 2 سری گوش به رنگ نقره ای و صورتی روشن استفاده کنید. ابتدا آنها را پایین بیاورید تا مطمئن شوید که از قرارگیری راضی هستید.

اگر از یک مداد برای علامت گذاری آرام نقاطی استفاده کنید که همه چیز در آن قرار دارد، باعث می شود بچه ها راحت تر بچسبند. شاخ و گوش ها را به دفترچه یادداشت خود بچسبانید یا بچسبانید.

ابتدا گل های خود را روی دفترچه خود بچینید تا محل قرارگیری درست باشد.

با استفاده از یک تفنگ چسب، گل های نمدی خود را چسب بزنید و کمی روی آن ها قرار دهید. برای دفترچه بزرگ 7 گل و برای کوچکتر از 4 گل استفاده کردیم.

دفتر

اگر از تفنگ چسب حرارتی بالا استفاده می کنید یا این کاردستی را با بچه های کوچکتر انجام می دهید، این مرحله باید توسط یک بزرگسال انجام شود.
قالب تک شاخ را پرینت بگیرید، قطعات را به اندازه ای که نیاز دارید ببرید و کنار بگذارید.
رنگی را برای پوشش نوت بوک خود انتخاب کنید.
اگر از کاغذ با پشت چسب استفاده می کنید، دفترچه یادداشت خود را اندازه بگیرید، برش دهید و با کاغذ بپوشانید. بسته به اندازه و نوت بوک خود، می توانید فقط قسمت جلو یا هر دو قسمت جلو و عقب را بپوشانید.
اگر از کاغذ براق و چسب استفاده می کنید، کاغذ خود را به اندازه برش دهید و جلوی دفترچه یادداشت خود را بچسبانید.
از الگوها برای برش شاخ تک شاخ در کاغذ طلایی و دو سری گوش به رنگ های نقره ای و صورتی استفاده کنید. ابتدا شاخ و گوش ها را پایین بیاورید و مشخص کنید که کجا می خواهید بروند.
شاخ و گوش ها را به دفترچه یادداشت خود بچسبانید یا بچسبانید.
قبل از چسباندن، ابتدا گل های نمدی خود را روی دفترچه بچینید. برای دفترچه بزرگتر از 7 گل و برای کوچکتر از 4 گل استفاده کردیم.
گل ها را با چسب چسب بزنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.