دستگاه فشار خون دیجیتال با قابلیت تشخیص سرطان خون

بسیاری از افراد فشار خون خود را در خانه کنترل می کنند و آنها اغلب این کار را برای مدیریت یا درمان یک بیماری خاص انجام می دهند.

اگر فشار خون خود را در خانه کنترل می کنید، اندازه گیری ها را یادداشت یا ثبت کنید و سوابق به پزشک نشان می دهد که چگونه فشار خون شما در طول روز تغییر می کند.

اگر داروهایی برای کنترل فشار خون خود مصرف می‌کنید، به شما کمک می‌کند تا اثربخشی آنها را مشخص کنید و اندازه گیری فشار خون در خانه راه خوبی برای مدیریت فعال سلامتی شماست.

مسیری برای بهبود رفاه
برای اندازه گیری فشار خون در خانه به چه تجهیزاتی نیاز دارم؟

برای اندازه گیری فشار خون در خانه، می توانید از دستگاه فشار خون (دستی) یا دستگاه فشار خون دیجیتال citizen استفاده کنید و نوعی را انتخاب کنید که به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده می کند و هنگام انتخاب مانیتور به ویژگی های زیر توجه کنید.

دستگاه فشار خون دیجیتال citizen

اندازه: اندازه مناسب کاف بسیار مهم است و اندازه کاف مورد نیاز شما بر اساس اندازه بازوی شما است.

می توانید از پزشک، پرستار یا داروساز بخواهید که به شما کمک کند و اگر اندازه کاف شما اشتباه باشد، اندازه گیری فشار خون ممکن است اشتباه باشد.

قیمت: هزینه ممکن است یک عامل کلیدی باشد و قیمت واحدهای فشار خون خانگی متفاوت است و ممکن است بخواهید در اطراف خرید کنید تا بهترین معامله را پیدا کنید و به خاطر داشته باشید که واحدهای گران قیمت ممکن است بهترین یا دقیق ترین نباشند.

نمایشگر: خواندن اعداد روی مانیتور باید برای شما آسان باشد.

صدا: باید بتوانید ضربان قلب خود را از طریق گوشی پزشکی بشنوید (اگر به صورت دستی چک کنید).

آزمایش‌ها نشان می‌دهند که دستگاه‌های انگشت و مچ همیشه اندازه‌گیری درستی را ارائه نمی‌کنند و این دستگاه ها به محل قرارگیری و دمای بدن حساس هستند و آنها همچنین گران هستند و می توانند بیش از 100 دلار قیمت داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.