حتما قبل از تهیه کباب پز برقی این مطلب را بخوانید!

از لحاظ تاریخی، کباب‌پزهای برقی لوکس‌ترین و یا پرطرفدارترین گریل‌ها نبوده‌اند، اما در پنج سال گذشته، ویژگی‌های قابل توجهی به دست آورده‌اند که نگاه دوم یا حتی سوم را تضمین می‌کند! با وجود همه برندهای معروف و سبک های کباب پز، ممکن است حتی به منقل برقی فکر نکرده باشید (البته علاوه بر جورج فورمن که در هر آشپزخانه ای ضروری است).

حقیقت این است که کباب پز برقی داخلی و خارجی ثابت هستند و قابلیت‌های بسیار زیادی دارند، که می‌تواند آنها را در برخی موارد با کباب‌پزهای گازی در فضای باز، کباب‌پزهای زغالی یا حتی کباب‌پزهای سبک کامادو شما مقایسه کند.

این راهنما قصد دارد تمام چیزهایی را که باید در مورد کوره‌های برقی بدانید و نگاهی اجمالی به جنبش سبک زندگی کباب‌پزی آرام و بدون نگرانی به شما نشان دهد.

گریل برقی اولیه شامل یک پایه، یک توری پخت و پز، یک سیم برق، یک المنت گرمایشی و یک درب برای بستن آن است.

اگر به دنبال یک کباب پز برقی برای خرید کباب پز یا آشپزخانه در فضای باز بعدی خود هستید، باید چند نکته را در نظر داشته باشید.

اطمینان از داشتن وات مناسب در پریز برق بسیار مهم است، بسیاری از کوره های برقی سنگین دارای توان 220 ولت (V) هستند. اگر چنین است، مطمئن شوید که یک مبدل وات دارید تا مطمئن شوید که وات مناسب را می‌کشید.

گریل های خاصی نیز وجود دارند که دارای یک قفسه گرم کننده و پایه قابل جابجایی هستند، بنابراین اطمینان حاصل کنید که هنگام خرید لوازم جانبی و لوازم جانبی شما نیز در نظر گرفته شده است.

یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه کنید این است که آیا گریل جدید شما قطره چکه مناسبی دارد یا خیر، به مشخصات نگاه کنید و ببینید که آیا یک سینی چکه داخلی تعبیه شده است یا یک سینی قطره چکه قابل جابجایی وجود دارد که بتوان آن را وصل کرد.

  • منابع:
    1. An Expert Guide to Electric Grills

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.