برادران رایت با کارتن مشهد اولین نمونه هواپیما را ساختند

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه یک تکه کاغذ ساده به یک جعبه کارتنی تبدیل می شود؟

در اینجا ما این فرآیند را توضیح می دهیم تا بتوانید بفهمید که برای ایجاد یک جعبه کارتنی چه کاری انجام می شود:

برای تولید کارتن مشهد از رول‌های با کیفیت خوب از کاغذهای کرافت یا کاغذ بازیافتی شروع کنید که به درجات مختلف (برای محیط فلوتینگ و آسترها) جدا می‌شوند و کرافت بکر یا کاغذ بازیافتی را روی دستگاه راه راه (معروف به موجدار) قرار دهید.

برای موجدار تک جداره، سه رول کارتن موجدار نهایی را تشکیل می دهند دو آستر بیرونی و یک محیط فلوت (برای دو جداره، از 5 کاغذ استفاده می کنیم) و درجات مختلف کارتن راه راه با ترکیب گریدهای مختلف کرافت بکر یا کاغذ بازیافتی ساخته می شوند.

لایه محیط فلوت از میان غلتک های گرم شده عبور می کند (اینها برای اندازه های مختلف فلوت قابل تعویض هستند) و برجستگی های فلوت ایجاد می شود.

لایه محیط فلوت سپس به ایستگاه چسب تک وجهی منتقل می شود که در آن یک لایه آستر خارجی با استفاده از نشاسته به محیط فلوت چسبانده می شود.

کارتن مشهد

پس از آن، محیط فلوت و یک لایه آستر به ایستگاه چسب دوتایی که لایه دیگر آستر متصل است، می گذرد سپس هر سه لایه را از روی صفحات گرم شده با بخار عبور دهید تا چسب خشک شود.

در انتهای موج‌دار، کارتن موج‌دار بسته به نیاز کارخانه ورق، یا روی قرقره‌ها قرار می‌گیرد یا به ورق‌های جداگانه بریده می‌شود و ما ورق ها را از شریک راه راه خود دریافت می کنیم

ساخت_کارتن_دایری-پاک
سپس ورق های کارتن راه راه به یکی از خانواده ماشین های تبدیل ما وارد می شود:

بر روی یکی از دستگاه‌های برش قالب ما (اگر هیچ چاپی روی جعبه وجود نداشته باشد)، جایی که آنها به شکل صحیح بریده می‌شوند تا یک جعبه دایکات پیچیده را تشکیل دهند.
روی یکی از کیس‌سازهای ما، جایی که آنها را چاپ، برش می‌دهند، چین می‌دهند و در یک کیس معمولی شکاف دار (RSC) تا می‌کنند.
سپس جعبه‌ها روی پالت‌ها روی هم چیده می‌شوند تا برای شما مشتری ما ارسال شوند.

پس از استفاده از این جعبه‌ها، فرآیند می‌تواند دوباره شروع شود زیرا جعبه‌ها یک بار دیگر به کارتن بازیافتی تبدیل می‌شوند – برای اطلاعات بیشتر به پست قبلی ما نگاهی بیندازید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.