با پاک کننده صورت لدورا پوستتان را جوان نگه دارید

در عصر اطلاعات، تنوع و چرخش نوآوری هایی که هر دقیقه به قفسه موسسات می رسند چشمگیر است.

این بی‌نهایت محصولات، خدمات، مدل‌ها و مارک‌ها است که مصرف‌کننده با اطلاعاتی بمباران می‌شود حتی یک محصول ساده که مانند پاک کننده صورت بخشی از برنامه روزانه ما است، ما را گیج می کند.

پاک کننده های صورت مایع، نوار، مرطوب کننده، آنتی باکتریال، روغن های گیاهی، pH خنثی… در مواجهه با تنوع بسیار زیاد، دیدن فردی که شک دارد کدام پاک کننده صورت را بخرد، غیرعادی نیست.

بنابراین، ما باید در هنگام تصمیم گیری برای خرید به دنبال اطلاعات کافی برای بهترین انتخاب باشیم، در اینجا چند نکته مهم وجود دارد که می تواند در تصمیم گیری برای انتخاب برند یا مدل به شما کمک کند.

پاک کننده

از کجا شروع کنیم؟

در مرحله اول، انتخاب باید بر اساس نوع پوست شما باشد زیرا بسته به ویژگی های پوست اعم از خشک، مختلط، چرب یا حساس، مناسب ترین محصول برای کمک به پاکسازی و محافظت کافی از پوست شما وجود دارد.

وقتی فردی از پاک کننده صورت استفاده می کند، این محصول مرطوب کننده طبیعی پوست را از بین می برد، یعنی خشک تر می شود بنابراین، فقط مقدار کمی را روی صورت استفاده کنید.

با در نظر گرفتن این موضوع، یکی دیگر از مسائل مهم در هنگام انتخاب پاک کننده صورت مورد علاقه خود، pH محصول است، زیرا این امر مستقیماً روی نتیجه روی پوست شما تأثیر می گذارد.

پاک کننده صورت لدورا دارای pH کمی اسیدی تر از 5.5 تا 7 هستند که نزدیک به pH طبیعی پوست است که 5.5 است، بنابراین برای افرادی که پوست حساس یا خشک دارند توصیه می شود.

پاک کننده های صورت نوار قلیایی تر هستند و PH آنها بین 8 تا 9 است، بنابراین برای پوست های چرب و برای استفاده در بدن که پوست کمتر حساس است توصیه می شود. آنها همچنین می توانند توسط افرادی با پوست معمولی استفاده شوند.

اگر پوست شما چرب است و بافت پاک کننده های صورت را ترجیح می دهید، به دنبال پاک کننده هایی باشید که خاصیت قابض دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.