با نارنگی ژاپنی چای خوش عطر دم کنید

مطالعات زیادی وجود دارد که نشان می دهد نارنگی خطر ابتلا به سرطان را کاهش می دهد و اینجاست که زیست فعال ها و فیتونوترینت ها نقش دارند و ویتامین C اثر ضد سرطانی دارد.

نارنگی ژاپنی در بازار تهران میوه ای عالی است و به یاد داشته باشید، آنها سرشار از ویتامین های A و C هستند و همچنین سرشار از کاروتنوئیدها هستند که به مبارزه با بیماری های بسیار تهاجمی کمک می کند.

سلامت استخوان
با افزایش سن، استخوان‌ها شکننده‌تر می‌شوند، زیرا تشکیل استخوان جدید کاهش می‌یابد و تحلیل استخوان ادامه می‌یابد و رژیم غذایی نقش مهمی در حفظ و کاهش تحلیل استخوان دارد.

مطالعات نشان می دهد که بتا کریپتوکسانتین موجود در نارنگی رشد استخوان را تحریک می کند و جذب را کاهش می دهد و در نتیجه باعث افزایش توده استخوانی می شود.

نارنگی ژاپنی در بازار تهران

ویتامین C برای حفظ تعادل سالم بین کلاژن و الاستین مهم است که با گذشت سالها حفظ آن سخت تر می شود و ویتامین C همچنین اثر درمانی دارد، التهاب و جای زخم را کاهش می دهد.

بدن انسان از مقدار زیادی آب تشکیل شده است و تراکم آن در بدن حدود 75 تا 80 درصد است و وقتی در نظر بگیرید که بیشتر غذایی که می خوریم به شکل جامد است، دیوانه کننده به نظر می رسد.

مورد نارنگی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

همانطور که عمیق تر در دنیای این میوه شگفت انگیز کاوش می کنیم، متوجه می شویم که کاربردهای آن فقط در مورد غذا نیست و خواص نارنگی برای مراقبت از پوست و مو شگفت انگیز است و همچنین با سرطان مبارزه می کند.

سلامت و التیام پوست
حفظ پوست سالم به عملکرد صحیح بدن ما بستگی دارد و پوست ما یک مانع است که از اندام ها و سیستم های حیاتی ما در برابر محیط محافظت می کند و پوست به طور طبیعی به غلظت بالایی از ویتامین C نیاز دارد.

ویتامین C دارای اثر آنتی اکسیدانی است، از پوست در برابر اشعه UV محافظت می کند و تولید کلاژن را تحریک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.